rejestr zmian     kontakt
Biuletyn Informacji Publicznej Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej
Skład Zgromadzenia
Skład Zgromadzenia w 2019

Piotr Grzelak (członek Zgromadzenia do dnia 07.03.2019 r.)
Z-ca Prezydenta
Miasto Gdańsk

 

Piotr Borawski (członek Zgromadzenia od dnia 07.03.2019 r.)
Z-ca Prezydenta
Miasto Gdańsk

 

Piotr Dzik
Przewodniczący Komisji Polityki Gospodarczej i Morskiej
Miasto Gdańsk

 

Jerzy Dobaczewski (członek Zgromadzenia do dnia 07.03.2019 r.)
Dyrektor ZTM w Gdańsku
Miasto Gdańsk

 

Sebastian Zomkowski (członek Zgromadzenia od dnia 07.03.2019 r.)
Dyrektor ZTM w Gdańsku
Miasto Gdańsk

 

Alicja Kraska
Z-ca Dyrektora ZTM w Gdańsku
Miasto Gdańsk

 

Maria Skoroszewska-Romel
Kierownik Referatu Ekonomicznego w Wydz. Gospodarki Komunalnej
Miasto Gdańsk

 

Wojciech Szczurek
Prezydent
Miasto Gdynia

 

Marek Stępa (członek Zgromadzenia do dnia 27.02.2019 r.)
Wiceprezydent
Miasto Gdynia

 

Katarzyna Gruszecka-Spychała (członek Zgromadzenia od dnia 27.02.2019 r.)
Wiceprezydent
Miasto Gdynia

 

Hubert Kołodziejski
Dyrektor ZKM w Gdyni
Miasto Gdynia

 

Marek Goliński (członek Zgromadzenia do dnia 19.02.2019 r.)
Z-ca Wójta
Gmina Kolbudy

 

Wojciech Sosnowski (członek Zgromadzenia od dnia 19.02.2019 r.)
Z-ca Wójta
Gmina Kolbudy

 

Marcin Majek (członek Zgromadzenia do dnia 31.01.2019 r.)
Z-ca Wójta
Gmina Kosakowo

 

Marcin Kopitzki (członek Zgromadzenia od dnia 31.01.2019 r.)
Z-ca Wójta
Gmina Kosakowo

 

Jarosław Wejer
Wójt
Gmina Luzino

 

Magdalena Kołodziejczak
Wójt
Gmina Pruszcz Gdański

 

Wojciech Gawkowski
Z-ca Burmistrza
Miasto Pruszcz Gdański

 

Krzysztof Krzemiński
Burmistrz
Miasto Reda

 

Michał Pasieczny
Burmistrz
Miasto Rumia

 

Beata Ławrukajtis
Przewodnicząca Komisji Polityki Gospodarczej
Miasto Rumia

 

Marcin Skwierawski (członek Zgromadzenia od dnia 30.05.2019 r.)
Wiceprezydent
Miasto Sopot

 

Wieczesław Augustyniak
Przewodniczący Rady Miasta
Miasto Sopot

 

Tomasz Lipiński (członek Zgromadzenia do dnia 30.05.2019 r.)
Przewodniczący Komisji Inżynierii Miejskiej i Ochrony Środowiska
Miasto Sopot

 

Ryszard Kalkowski
Wójt
Gmina Szemud

 

Henryk Skwarło
Wójt
Gmina Wejherowo

 

Wojciech Kozłowski
Wiceprzewodniczący Rady Miasta Wejherowo
Miasto Wejherowo

 

Czesław Kordel
Prezes MZK Wejherowo Sp. z o.o.
Miasto Wejherowo

 

Wojciech Kankowski - Przewodniczący Zgromadzenia
Burmistrz
Gmina Żukowo

rejestr zmian
Odpowiedzialny za treść: Kamil Bujak
Wprowadził informację: Adam Raszpunda
Ostatnio zmodyfikował: Adam Raszpunda
Data publikacji: 2019-05-21
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-26
powrót