rejestr zmian     kontakt
Biuletyn Informacji Publicznej Metropolitalnego Związku Komunikacyjnego Zatoki Gdańskiej
Skład Zgromadzenia
Skład Zgromadzenia w 2014 r.

Maciej Lisicki 
Z-ca Prezydenta
Miasto Gdańsk

Piotr Dzik
Przewodniczący Komisji Polityki Gospodarczej i Morskiej
Miasto Gdańsk 

Jerzy Dobaczewski
Dyrektor ZTM w Gdańsku
Miasto Gdańsk

Alicja Kraska
Z-ca Dyrektora ZTM w Gdańsku
Miasto Gdańsk

Maria Skoroszewska-Romel
Kierownik Referatu Ekonomicznego w Wydz. Gospodarki Komunalnej
Miasto Gdańsk

Wojciech Szczurek
Prezydent
Miasto Gdynia

Marek Stępa 
Wiceprezydent
Miasto Gdynia

Olgierd Wyszomirski
Dyrektor ZKM w Gdyni
Miasto Gdynia

Leszek Grombala (członek Zgromadzenia do dnia 8.04.2014 r.)
Wójt
Gmina Kolbudy

Marek Goliński (członek Zgromadzenia od dnia 8.04.2014 r.)
Z-ca Wójta
Gmina Kolbudy

Zdzisław Miszewski
Z-ca Wójta
Gmina Kosakowo

Jarosław Wejer 
Wójt
Gmina Luzino

Magdalena Kołodziejczak
Wójt
Gmina Pruszcz Gdański

Wojciech Gawkowski-
Z-ca Burmistrza
Miasto Pruszcz Gdański

Krzysztof Krzemiński - Przewodniczący Zgromadzenia
Burmistrz
Miasto Reda

Elżbieta Rogala-Kończak (członek Zgromadzenia do dnia 1.12.2014 r.)
Burmistrz
Miasto Rumia

Michał Pasieczny (członek Zgromadzenia od dnia 1.12.2014 r.)
Burmistrz
Miasto Rumia

Ryszard Grychtoł (członek Zgromadzenia do dnia 27.02.2014 r.)
Wiceburmistrz
Miasto Rumia

Kazimierz Klawiter (członek Zgromadzenia od dnia 27.02.2014 r. do dnia 30.12.2014 r.)
Radny
Miasto Rumia

Beata Ławrukajtis (członek Zgromadzenia od dnia 30.12.2014 r.)
Radna
Miasto Rumia

Wieczesław Augustyniak
Przewodniczący Komisji Gospodarki Miejskiej i Ochrony Środowiska
Miasto Sopot

Jarosław Kempa
Przewodniczący Komisji Strategii i Rozwoju Finansów
Miasto Sopot

Ryszard Kalkowski
Wójt
Gmina Szemud

Henryk Skwarło
Wójt
Gmina Wejherowo

Wojciech Kozłowski
Radny
Miasto Wejherowo

Czesław Kordel
Prezes MZK Wejherowo Sp. z o.o.
Miasto Wejherowo

Jerzy Żurawicz (członek Zgromadzenia do dnia 1.12.2014 r.)
Burmistrz
Gmina Żukowo

Wojciech Kankowski (członek Zgromadzenia od dnia 1.12.2014 r.)
Burmistrz
Gmina Żukowo

rejestr zmian
Odpowiedzialny za treść: Hubert Kołodziejski
Wprowadził informację: Adam Raszpunda
Ostatnio zmodyfikował: Adam Raszpunda
Data publikacji: 2014-06-06
Ostatnia aktualizacja: 2016-01-08
powrót